Turnaj mini 4+1
V neděli jsme odehráli další turnaj Středočeské ligy mini 4+1. V domácí hale na GJP jsme postavili do hry 4 družstva. A nikdo z nich se neztratil a k vidění bylo hodně gólů a krásných házenkářských akcí!
Rodičům děkujeme za podporu a za fandění!





